Zestaw startowy Velux Active KIX 300

Wysyłka w: 3 dni robocze
Cena: 856,00 zł 856.00
ilość szt.

Opis

VELUX ACTIVE Inteligentny, oparty na czujnikach system sterowania produktami VELUX (zestaw startowy KIX 300EU)

System VELUX ACTIVE steruje elektrycznymi oknami dachowymi, markizami oraz roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi VELUX INTEGRA®, łącząc korzyści dla zdrowia płynące z automatycznej, sterowanej czujnikami pracy z wygodą kontroli z poziomu aplikacji.

System VELUX ACTIVE zapewnia zdrowszą atmosferę dla Ciebie i Twojej rodziny. System można wyposażyć w dodatkowe, wewnętrzne czujniki klimatu poddasza oraz przycisk ""wyjście"", pozwalające na kontrolę warunków panujących w poszczególnych pomieszczeniach.

Kompatybilny z:

  • zasilanymi z sieci lub baterii słonecznych oknami dachowymi, roletami i markizami VELUX INTEGRA® z technologią io-homecontrol® (produkowanymi od 2007 r.)
  • obsługiwanymi ręcznie oknami dachowymi VELUX z górnym otwieraniem, produkowanymi od maja 2000 r. (wymagany zestaw adaptacyjny z silnikiem zasilanym energią słoneczną)

Pakiet startowy obejmuje:

  • jeden wewnętrzny czujnik klimatu: stale monitoruje klimat w pomieszczeniu na podstawie 3 wskaźników: temperatury, wilgotności i poziomu C02,
  • przycisk "wyjście": wciśnięcie przełącznika przy wychodzeniu z domu zamknie wszystkie okna dachowe VELUX INTEGRA®,
  • bramka: centrala podłączona do sieci WiFi: pobiera dane pogodowe z Internetu, parametry powietrza z czujników i steruje produktami VELUX INTEGRA®. Łączy się z przyciskami "wyjście". Umożliwia również sterowanie produktami VELUX INTEGRA® za pomocą urządzeń mobilnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl